Zdecyduj kto z obrazka jest najmądrzejszy. Ten test bardzo dużo mówi o Tobie!

Polub i udostępnij na:

Nasze życiowe wybory nie tylko determinują rzeczywistość każdego z nas, ale także mówią dużo o nas samych… Nawet wydawałoby się błaha decyzja może dużo powiedzieć o naszej osobowości i charakterze, co już od dawna jest wykorzystywane np. w testach psychologicznych.

Dziś mamy dla Was jeden, króciutki teścik, po rozwiązaniu którego dowiecie się więcej na temat Waszej osobowości. Przyjrzyjcie się dobrze poniższemu obrazkowi i wybierzcie osobę, która według Was wykazała się największą mądrością. Nie zastanawiajcie się zbyt długo i nie próbujcie nawet analizować swojej decyzji – po prostu wskażcie najmądrzejszą osobę:

 

Osoba numer 1:

Jeśli wybrałeś osobę numer 1, która tylko oczekuje na upadek z drzewa, oznacza to, że często się poddajesz. Nie jesteś człowiekiem, który stawia czoła problemom i większość problematycznych sytuacji po prostu uznajesz. Nie dla Ciebie są konflikty  z ludźmi, nie jesteś też obdarzony asertywnością. Pozostajesz w cieniu, gdyż nie chcesz wyjść przed szereg. Masz jednak serce pełne dobroci i jesteś uczciwym człowiekiem.

Osoba numer 2:

Należysz do grona osób uprzejmych, lecz zbyt pochopnie dokonujesz wyborów.  Nie tracisz zbyt wiele czasu, aby rozpatrzyć wszelkie “za” i “przeciw” danej sytuacji, co nie zawsze wychodzi Ci na dobre. Przez to właśnie często popełniasz błędy, których można było uniknąć, jeśli dałbyś sobie czas na zastanowienie i przeanalizowanie sytuacji. Bliscy Ci ludzie postrzegają Cię jako uparciucha.

Osoba numer 3:

Do upadłego bronisz swojego zdania. Bardzo rzadko odpuszczasz, poddanie się nie jest dla Ciebie. O swoje przekonania walczysz niczym lew, ale mądrze. Jesteś wprost stworzony do prowadzenia dobrze działającego biznesu! Doskonale odnajdziesz się w fotelu szefa. Każdy problem rozważasz biorąc pod uwagę różne sposoby,  dzięki czemu jesteś w stanie wybrać najlepsze rozwiązanie.

Osoba numer 4:

Jesteś urodzonym buntownikiem! Niestety, czasami przez tę cechę charakteru zapędzasz się w kozi róg i bez pomocy życzliwych Ci osób nie potrafisz wydostać się stamtąd.  Bywa nawet, że broniąc swoich argumentów, gubisz się tak mocno, że zaczynasz sam siebie negować. Czasem myślisz zupełnie irracjonalnie.  Twoim przeznaczeniem jest bycie rewolucjonistą, chociaż czasami strzelasz sobie w stopę.

I jak Wam wyszło?

Podzielcie się koniecznie tym testem ze znajomymi!

Polub i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *