To, w jaki sposób zaciskasz pięść, mówi o Twojej osobie więcej niż sobie wyobrażasz. W moim przypadku to zadziałało!!

Polub i udostępnij na:

Prawie nikt nie zdaje sobie z tego sprawy, lecz sposób, w jaki zaciskamy pięść, mówi bardzo wiele o naszym charakterze. Okazuje się, że naszą osobowość zdradza nie tylko mimika, gesty i ruch – układ dłoni ma w tym przypadku również ogromne znaczenie.

Oczywiście, jak od każdej reguły tak i od tej są wyjątki. Zanim jednak przejdziesz do dalszej części artykułu, sprawdź jak zaciskasz pięść, a następnie zapamiętaj to i znajdź poniżej odpowiedź.

 

 

 

 

 

1. Altruista

Jeśli zaciskasz pięść właśnie tak, oznacza to, że jesteś osobą pełną wrażliwości i współczucia. Do wielu spraw podchodzisz niezwykle  emocjonalnie, a Twoją największą bolączką jest to, że jesteś bardzo współczujący. Nawet jeśli ktoś Cię głęboko zrani, Ty zawsze jesteś skłonny by  wybaczyć krzywdę i zapomnieć urazę. Potrzebujesz wyrazów uznania i akceptacji, gdyż często trafiasz na osoby, które wykorzystują Twoją dobroć. Nasza rada? Bądź sobą, jednak kieruj się większą ostrożnością niż dotychczas… Tym bardziej, że masz w sobie ogromną ciekawość świata i pragniesz właśnie od innych korzystać z wiedzy i doświadczenia. Nie brak Ci energii, co niekiedy przejawia się w niecierpliwości.. Ludzie tacy jak Ty uwielbiają bawić się życiem i przygody, ale także chcą czuć się bezpiecznie w otoczeniu bliskich,  kochających osób.

2. Kreatywny

Ściskasz pięść właśnie tak? Zapewne więc nie brak Ci niespożytych pokładów energii oraz talentu, a wdzięk to Twoje drugie imię. Masz niezaprzeczalny urok, co sprawia, że ludzie prędko się z Tobą zaprzyjaźniają. Masz wielkie serce i zwracasz uwagę na to, co dzieje się w Twoim otoczeniu. Absolutnie nie potrafisz kontrolować swoich emocji, przez co nie masz najmniejszych oporów, by prosto z mostu mówić, co w danym momencie czujesz i myślisz. To właśnie tłumaczy dlaczego część ludzi jest skłonna by osądzić Cię w niewłaściwy sposób. Doskonale jednak zdajesz sobie sprawę, że to tylko i wyłącznie ich problem, a nie Twój. Jedyne czego strzeżesz przed innymi to prawdopodobnie Twoje sny.

Istotne znaczenie ma dla Ciebie praca i lubisz mieć jasno określony cel, do którego dążysz. Jesteś skłonny do poświęceń w imię idei, a otoczenie postrzega Cię jako osobę koleżeńską i życzliwą. Masz tendencję do tego, by rozpamiętywać niepotrzebnie przeszłość. Szkoda na to czasu, bo to już nie powróci ! Masz problem by zaangażować się w związek z drugą osobą. Jesteś odbierany przez partnera jako chłodny w emocjach – wszystko przez to, że nie chcesz prosić bliskich o uczucia.

3. Uroczy

Jeśli Twój kciuk chowa się za innymi palcami, to jest to oznaka wskazująca na to, że nie jesteś zbyt wylewny by dzielić swoimi przemyśleniami. Dlatego też wiele osób uważa, że jesteś małomówny i niechętnie udzielasz się w rozmowie. Jakby tego było mało, lubisz pedantyczny wręcz porządek  co rzutuje na to, że dokładnie  zastanawiasz się zanim coś zrobisz. Niestety, na dłuższą metę ta cecha może doprowadzać Cię do stanów lękowych i niepokoju. Jesteś wrażliwcem i często niepotrzebnie zamartwiasz się wszystkim.W związku lubisz  spokój, harmonię i komfort toteż jak ognia unikasz kłótni i nieporozumień z partnerem. Lubisz towarzystwo innych ludzi, choć do szczęścia potrzebujesz odrobiny samotności. Najbardziej Cię irytuje, gdy  ludzie wkraczają w Twoje życie prywatne bez Twojej zgody.

I jak to jest w rzeczywistości z Wami? Podzielcie się testem ze znajomymi!

 

Polub i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *