Córka Adama Małysza skończyła 20 lat. Zobacz jak się zmieniła na przestrzeni lat!

Polub i udostępnij na:

 

Gdy fani Adama Małysza zobaczyli po raz pierwszy jego córkę, Karolinę, od razu polubili małego berbecia. Urocza dziewczynka z burzą blond loków z początku była bardzo nieśmiała w stosunku do kamer. Jednak długo nie musieliśmy czekać – mała szybko przywykła do rozgłosu wokół jej taty i kręcących się zawsze w pobliżu dziennikarzy.

źródło: fakt.pl

W latach 90., gdy jej tato odnosił największe życiowe sukcesy, jego córka towarzyszyła mu praktycznie na każdych zawodach. Dzięki temu dziś możemy podziwiać jej przeobrażenie z małego dziecka w piękną kobietę. Uroku dodaje jej również miłość – od jakiegoś czasu Karolina   jest szczęśliwie zakochana!

W miarę upływu lat jej blond włosy ściemniały, a dziewczynka wyrosła, ewidentnie wdając się w tatę. Nie sposób nie dostrzec podobieństwa córki i ojca w  szczupłej budowie ciała i w drobnych kościach.

Dzisiaj na próżno możemy doszukiwać się w niej nieśmiałego malucha sprzed lat. Karolina to piękna, szczupła 20-latka od której ciężko oderwać wzrok!

Karolina nie ukrywa bliskości, jaka łączy ją nadal ze swoim sławnym tatą. Kiedy tylko córka wrzuca na Instagram fotki ze swoim chłopakiem, Kamilem, Adam Małysz wie o tym jako pierwszy. Skoczek nie ukrywa, że córka może liczyć na jego wsparcie.

 

Na fotografii widać Kamila – to pierwsze poważne zauroczenie Karoliny.

🍒🍭💋 #pinupstyle #50s #tablo Fotograf: @pilch_natalia

Post udostępniony przez Karolina Małysz (@karolina_malysz)

Karolina nie ukrywa, że moda to jej konik. Bawi się swoim image’em i musimy przyznać, że wychodzi jej to wzorowo! To doskonały materiał na fotomodelkę!

Adam Małysz może być dumny ze swojej pięknej córki, a my życzymy młodym wiele szczęścia i wspaniałych chwil!

Polub nas na Facebooku, jeżeli chcesz być na bieżąco z najświeższymi informacjami!

źródło: fakt.pl, instagram.com
Polub i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *